اخبار

نخستین روز بهار 1403 مجموعه نیاوران با اجرای ویژه برنامه های مختلف به استقبال گردشگران رفت

در نخستین روز سال جاری، مجموعه نیاوران با برگزاری برنامه های فرهنگی مختلف و متنوع با دربرگیری تمامی گروه های سنی، میزبان گردشگران از سراسر کشور بود.

پیام نوروزی رهبر انقلاب به مناسبت آغاز سال 1403

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال 1403، سال جدید را سال «جهش تولید با مشارکت مردم» نام‌گذاری کردند.

تمهیدات مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برای نوروزی باشکوه

در راستای تشکیل ستاد نوروزی ،مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران با برنامه های فرهنگی و هنری و ارائه تسهیلات و خدمات ویژه برای بازدیدکنندگان به استقبال نوروز1403 می رود.

مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برنامه های نوروز 1403 را اعلام کرد: در استقبال از بهار 1403 با برنامه‌های فرهنگی و تفریحی متنوعی،پذیرای گردشگران نوروزی هستیم.

مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران با اشاره به ثبت جهانی نوروز و اهمیت شناساندن فرهنگ منحصربفرد نوروز ایرانی به گردشگران داخلی و خارجی گفت: این مجموعه در استقبال از نوروز 1403 در راستای پاسداشت آیین‌های کهن ایرانی، ویژه ‌برنامه‌های متنوعی را تدارک دیده است.

قائم‌مقام وزیر و معاون میراث‌فرهنگی در بزرگداشت ثبت جهانی نوروز و افطاری «افطار » فرصت حفظ و تقویت هویت فرهنگی است / با گسترش فرهنگ « نوروز » توسعه پایدار شکل می گیرد / استقبال از پیوستن مغولستان به پرونده نوروز

قائم‌مقام وزیر و معاون میراث‌فرهنگی گفت: جشن افطار، یک فرصت برای حفظ و تقویت هویت فرهنگی است. غذاها و سنت‌های افطاری، بازنمایی از غنا و تنوع فرهنگی است که نقش مهمی در حفظ هویت فرهنگی و ارزش‌های اخلاقی دارد. ایثار، توجه به رفع نیاز تهیدستان، گسترش فرهنگ نیکوکاری و سبقت در امور خیر از دیگر کارکردهای ویژه ماه مبارک رمضان است.

اطلاعیه ساعت بازدید از مجموعه نیاوران در روز جمعه 1402/12/25

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران ، این مجموعه روز جمعه مورخ 1402/12/25 تا ساعت 14:00در خدمت گردشگران و بازدیدکنندگان گرامی می باشد و امکان تهیه بلیط ورودی تا ساعت 13:00امکان پذیر می باشد .

نمایشگاه "زندگی و زمانه احمد شاه قاجار " در موزه کوشک احمد شاهی گشایش یافت

در آستانه نوروز نمایشگاهی با عنوان "زندگی و زمانه احمد شاه قاجار " شامل عکس ، تمبر و سکه تاریخی، روز چهارشنبه در موزه کوشک احمد شاهی گشایش یافت.

ساعت فعالیت مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران در نوروز 1403 و لیالی قدر اعلام شد

اداره روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و فرار رسیدن نوروز باستانی ایرانیان اعلام میدارد: این مجموعه در نوروز 1403، از تاریخ یکم تا دوازدهم فروردین از ساعت 9 تا 18 پذیرای گردشگران و بازدیدکنندگان می باشد.

در روز ملی درختکاری: 60 اصله نهال مثمر در باغ موزه نیاوران کاشته شد

بمناسبت فرا رسیدن هفته منابع طبیعی به منظور ترویج فرهنگ حفظ منابع طبیعی، 60 اصله نهال در محوطه باغ موزه نیاوران کاشته شد.

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در همایش به استقبال نوروز و ماه مبارک رمضان دستور اکید رئیس جمهوری برای رفع مشکل وجود زباله در مسیرهای گردشگری / ماه رمضان و عید نوروز ، رویداد ملی و مذهبی ما هستند

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با اشاره به این که در آستانه نوروز و ماه مبارک رمضان هستیم گفت: میلیون‌ها گردشگر داخلی و خارجی در نوروز برای تفریح به سفر می‌روند. قصد قربت کنید و خدمت به آن‌ها را برای رضای خدا انجام بدهید.

46 - 60 of 2012

آخرین مطالب