اخبار

پنجاه و هشتمین جلسه سفرنامه خوانی با مهدی گوهری

به مناسبت روز جهانی موزه و هفته میراث فرهنگی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران میزبان پنجاه و هشتمین جلسه سفرنامه خوانی با موضوع موزه در سفرنامه های منصور ضابطیان می باشد .

اختتامیه مسابقه رالی خانوادگی شمیرانات در مجموعه نیاوران برگزار شد

رالی خانوادگی کارکنان دولت به مناسبت گرامیداشت هفته فرهنگی شمیرانات به همت ادراه ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات و همکاری هیات اتومبیلرانی و موتورسواری شمیرانات و میزبانی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برگزار شد.

برنامه‌های هفته میراث فرهنگی در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران اعلام شد: 7 نمایشگاه/9 نشست تخصصی/ 4 رویداد فرهنگی آموزشی در حوزه کودک و نوجوان

طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، از روز سه شنبه 25 اردیبهشت همزمان با بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و زبان و ادب فارسی، برنامه‌های هفته میراث فرهنگی در مجموعه نیاوران آغاز شد.

زوج جهانگرد استرالیایی از موزه های مجموعه نیاوران بازدید کردند

زوج جهانگرد استرالیایی که با خودرو تاریخی Bean از انگلستان به استرالیا سفر می‌کنند، از موره های مجموعه نیاوران بازدید کردند.

برگزاری شاهنامه خوانی و قصه گویی برای کودکان در مجموعه نیاوران

برنامه شاهنامه خوانی و قصه گویی با حضور صدها کودک و نوجوان در محوطه باغ تاریخی نیاوران برگزار شد.

همزمان با روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی معرفی اثر: نسخه چاپ سنگی شاهنامه فردوسی در موزه کتابخانه اختصاصی نیاوران

به بهانه 25 اردیبهشت ماه مصادف با روز ملی بزرگداشت حکیم توس، ابوالقاسم فردوسی و پاسداشت زبان و ادب پارسی، نسخه چاپ سنگی شاهنامه فردوسی محفوظ در موزه کنابخانه اختصاصی نیاوران معرفی می شود.

در نشست اطلاع‌رسانی درباره کنوانسیون 2003 برای سیاستگذاران و تصمیم گیران دولتی تأکید شد: ضرورت پاسداری و ترویج میراث زنده بشری مرتبط با حوزه حاکمیتی هر یک از دستگاه‌ها/ توجه به مواریث زنده و ناملموس از اهداف رسیدن به توسعه پایدار

در نشست اطلاع‌رسانی درباره کنوانسیون 2003 برای سیاستگذاران و تصمیم گیران دولتی بر ضرورت پاسداری و ترویج میراث زنده بشری مرتبط با حوزه حاکمیتی هر یک از دستگاه‌ها تأکید شد و مسئولان مرتبط به این حوزه توجه به مواریث زنده و ناملموس را از اهداف رسیدن به توسعه پایدار عنوان کردند.

اعلام برنامه های روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی در مجموعه نیاوران

برنامه های روز ملی بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و پاسداشت زبان و ادب فارسی در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران اعلام شد.

معرفی اثر موزه ای : پیانو (C.Bechstein) در سالن پذیرایی کاخ موزه اختصاصی نیاوران

سی بک اشتاین (C.Bechstein) سازنده معتبر آلمانی پیانوهای دست ساز است.شرکت بک اشتاین در سال 1853 میلادی توسط کارل بک اشتاین در برلین آلمان تأسیس شد.

در مجموعه فرهنگی تاربخی نیاوران رونمایی و جشن امضای کتاب عکس "احتضار” برگزار شد

مراسم رونمایی و جشن امضای کتاب "احتضار" تازه‌ترین مجموعه عکس سعید فلاح‌فر عصر دوشنبه 17 اردیبهشت ماه در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برگزار شد .

در تالار آبی کاخ نیاوران برگزار می شود: نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی "چهارده نگاه از شهر-زيستن"

نمایشگاهی از آثار هنرهای تجسمی با عنوان "چهارده نگاه از شهر-زيستن" امروز دوشنبه 17 اردیبهشت ماه ساعت 15 با حضور جمعی از مسئولان و هنردوستان در تالار آبی کاخ نیاوران گشایش می یابد.

مجموعه نیاوران در سالروز شهادت امام صادق (ع) تعطیل است

همزمان با سالروز شهادت خورشید مدینه دانش، چهره فروزان اهل بیت و وارث علوم رسالت، امام جعفر صادق علیه السلام، مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران تعطیل است.

خرید بلیت موزه های نیاوران از یازدهم اردیبهشت ماه 1403 فقط بصورت اینترنتی شد/ پایان فروش بلیت کاغذی

بازدیدکنندگانی که قصد بازدید از موزه های مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران را دارند، دیگر نیازی به خرید بلیط به صورت حضوری ندارند و می توانند به صورت اینترنتی و قبل از مراجعه به مجموعه اقدام به خرید بلیط موزره ها کنند.

1 - 15 of 2005

آخرین مطالب