اخبار و رویدادها

تعداد یافته ها 116 مورد

تجلیل از بزرگان حوزه میراث‌فرهنگی ادای احترام نسبت به تمدن، فرهنگ و ریشه‌هاست/ آیت‌الله رئیسی تجلی پندار نیک، گفتار نیک و کردار نیک بود

مهندس سید عزت‌الله ضرغامی در همایش تجلیل از چهره‌های ماندگار میراث‌فرهنگی که در محل سالن آمفی‌تئاتر وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برگزار شد، اظهار کرد: به همه نخبگان و سرآمدان و پیشکسوتان حوزه میراث‌فرهنگی ادای احترام می‌کنم. حضور من در سومین دوره این همایش باعث خرسندی و افتخار است.

تجلیل از فرهیختگی، عشق و هنر

تجلیل از چهره‌های ماندگار میراث فرهنگی ایران، تجلیل از فرهیختگی، عشق و هنر است

نمایشگاه نقاشی « بناها، دروازه تمدن » در کاخ نیاوران برگزار می شود

نمایشگاهی از آثار نقاشان ایرانی و خارجی موجود در مخزن كاخ اختصاصي با موضوع بناهای تاریخی تهران، از شنبه دوم تیرماه در کاخ نیاوران برپا می شود.

کارگاه نجوم ویژه کودکان در مجموعه نیاوران برگزار شد

کارگاه نیم روزه نجوم به همت گروه گردشگری تخصصی کودک و نوجوان برزن و همکاری موسسه نوین اندیشان نجوم بیکران در سالن کنفرانس مجموعه نیاوران برگزار شد.

مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران میزبان اپرای شیدا

اپرای نمایشی شیدا به خوانندگی و بازی پرواز همای از تاریخ 26 خردادماه 1403در حیاط هنر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران رو صحنه می رود .

فراخوان سومین جشنواره بین‌المللی چندرسانه‌ای میراث‌فرهنگی منتشر شد

فراخوان سومین جشنواره بین‌المللی چندرسانه‌ای میراث‌فرهنگی که پاییز امسال به همت معاونت میراث فرهنگی و به میزبانی استان فارس برگزار می‌شود، منتشر شد.

همزمان با روز جهانی صنایع دستی گشایش می یابد: نمایشگاه سوزن دوزی «نقش رویا بر روی پارچه»

به مناسبت روز جهانی صنایع دستی، نمایشگاهی با عنوان « نقش رویا بر روی پارچه » شامل مجموعه آثار سوزن دوزی موجود در مخازن موزه های مجموعه نیاوران، روز دوشنبه 21 خردادماه در موزه کوشک احمد شاهی گشایش می یابد.

معرفي آثار موزه ها

مجموعه ای از تمبرهای یادبود ایرانی محفوظ در گنجینه کاخ موزه صاحبقرانیه

بازدید مدیر مجموعه نیاوران از نمایشگاه «... از قُماش جان »

مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران، از نمایشگاه دوخت های سنتی «... از قُماش جان » بازدید کرد.

آخرین مطالب