اخبار و رویدادها

تعداد یافته ها 145 مورد

جناب آقای دارابی در « شب میراث فرهنگی ایران و تاجیکستان » تاجیکستان پاره تن ایران است / سابقه تاریخی ایران ظرفیتی برای همکاری مشترک میان دو کشور است / ضرورت تشکیل « اتحادیه کشورهای فارسی زبان »

علی دارابی گفت: امیدواریم بتوانیم «اتحادیه کشورهای فارسی زبان» را تشکیل دهیم و کارگروه مشترکی میان میراث فرهنگی ایران و تاجیکستان برای همکاری در تدوین پرونده‌های مشترک ثبت‌جهانی داشته باشیم.

"یک فنجان رنگ" در گالری جهان نما

نمایشگاه گروهی نقاشی حاصل هنرمندی هنرجویان سمانه میری در گالری جهان نما واقع در مجموعه نیاوران برگزار می شود.

در نشست «تأملی بر ادبیات میراث‌فرهنگی» مطرح شد: ریشه های بنیادی و حریم معماری ایران در دست فراموشی / فردوسی اولین حماسه سرا و تراژدي نویس و نظامی بزرگترین رمان نویس جهان

در ادامه سلسله نشست‌های تخصصی معاونت میراث فرهنگی، نشست «تاملی بر ادبیات میراث فرهنگی» سه‌شنبه 1 اسفندماه در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برگزار شد.

سلسله نشست های تخصصی میراث فرهنگی

گزارش تصویری نشست تاملی بر ادبیات میراث فرهنگی

سلسله نشست‌های تخصصی معاونت میراث فرهنگی

نشست «تأملی بر ادبیات میراث فرهنگی » سه شنبه یکم اسفند ‌ماه جاری در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برگزار می‌شود.

پور محمدی رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی در آستانه انتخابات مجلس تاکید کرد: حفظ ، اصلاح و ماندگاری نظام با مردم است

حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران با اشاره به رهبری و نقش امام خمینی در انقلاب اسلامی گفت : امام بزرگ ما رحمت الله علیه از اول که آمد فرمود ما کار خودمان را با مردم شروع کردیم، به پیروزی رساندیم و ادامه خواهیم داد. جزو شاهکارهای رهبری و مدیریت امام این بود که نبض افکار عمومی در اختیار او بود و باور هم داشت .

آخرین مطالب