مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران

مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران

Niavaran Cultural Historic Complex

مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران

مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران

Niavaran Cultural Historic Complex

با حضور کارشناسان رسمی فیوا در ایران انجام شد؛

تکمیل اطلاعات تخصصی آثار موزه خودروهای اختصاصی نیاوران

يکشنبه 27 آذر 1401 - 12:00
اطلاعات تخصصی آثار موزه خودروهای اختصاصی نیاوران شامل خودروها و موتورها، با همکاری کارشناسان نمایندگی رسمی فیوا در ایران مورد بررسی قرار گرفت و تکمیل شد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران، پروژه بررسی فنی آثار موزه خودروهای نیاوران به پیشنهاد این مجموعه و با همکاری انجمن وسایل نقلیه تاریخی ایران با هدف گردآوری اطلاعات دقیق و کارشناسی وسایل نقلیه موجود در این مجموعه انجام شد.

در این پروژه، تیمی 6 نفره متشکل از کارشناسان خبره خودروهای تاریخی و روسای کلوپ های بین المللی خودروهای برند دنیا در ایران، اطلاعات مربوط به آثار موزه خودرو نیاوران را مورد بررسی قرار داده و ضمن بازدید از سیستم های موتوری و فنی این وسایل و استعلام از فدراسیون بین المللی خودروهای تاریخی (FIVA)، قرار است اطلاعات کامل تری دراین خصوص ارایه نمایند.

مشخصات فنی، سال ساخت، تعداد تولید در دنیا و اطلاعات مربوط به مالکیت این وسایل نقلیه ازجمله مواردی است که در این پروژه به آن پرداخته می شود.

پیام توسل، برزو سپاسی، محمد بردیده، هوتن عارفی، حسین بابایی و فاطمه ابریشمی کارشناسانی هستند که با نظارت امین اموال موزه خودرو و همکاری دبیرخانه شناسایی و صیانت از وسیله های نقلیه تاریخی، آثار یاد شده را بررسی کرده و اطلاعات موجود را تکمیل کردند.

شناسه خبری: 3073
تاریخ انتشار: 1401/9/2712:00
هشتگ ها: #موزه خودروهای اختصاصی نیاوران , #وسایل نقلیه تاریخی, #رولز رویس

آخرین مطالب