همایش " سلامت خانواده و سلامت روانی ، جوانی جمعیت و فرزندآوری"در مجموعه نیاوران برگزار شد

سه شنبه 4 ارديبهشت 1403 - 16:23
در چهارمین روز از هفته سلامت همایش سلامت با موضوع " سلامت خانواده و سلامت روانی ، جوانی جمعیت و فرزندآوری"در سالن اجنماعات مجموعه نیاوران برگزار شد .

در چهارمین روز از هفته سلامت همایش  سلامت با موضوع " سلامت خانواده و سلامت روانی ، جوانی جمعیت و  فرزندآوری"در سالن اجنماعات مجموعه نیاوران برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگ تاریخی نیاوران: این همایش آموزشی بمناسبت بزرگداشت هفته سلامت با همکاری و مشارکت اداره بهداشت و درمان شمیرانات و مجموعه  نیاوران و با حضور کارکنان  این دو دستگاه صبح سه شنبه چهارم اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات نیاوران برگزار شد.

این همایش آموزشی با خیر مقدم و ارائه اهداف برنامه توسط مدیر شبکه بهداشت و درمان شمیرانات آغاز شد و در ادامه با سخنرانی آموزشی کارشناس واحد سلامت روان و کارشناس واحد جوانی جمعیت در شبکه بهداشت و درمان شمیرانات، ادامه داشت.

در این مراسم همجنین از کارشناسان فعال در حوزه سلامت تقدیر و قدردانی شد.بازدید از موزه ها و کاخ اختصاصی نیاوران بخش پایانی این مراسم بود.

شایان ذکر است هفته سلامت سال جاری از اول تا هفتم اردیبهشت ماه با شعار "سلامت خانواده با مردمی سازی سلامت" برگزار می‌شود.

روز شمار هفته سلامت:

شنبه: سلامت خانواده، حق و مسئولیت همگانی

یکشنبه: سلامت خانواده، از آموزش و پرورش تا آموزش عالی

دوشنبه: سلامت خانواده و سلامت زمین

سه شنبه: سلامت خانواده و سلامت روانی اجتماعی

چهارشنبه: سلامت خانواده و فرهنگ سلامت

پنجشنبه: سلامت خانواده و جوانی جمعیت

جمعه: سلامت خانواده، غذای سالم و ورزش همگانی

 

شناسه خبری: 3516
تاریخ انتشار: 1403/2/416:23
هشتگ ها: #هفته سلامت, #مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران, #بهداشت و درمان

آخرین مطالب