انا لله و انا الیه راجعون

عروج جانسوز رئیس جمهور محبوب کشور مان تسلیت باد

سه شنبه 1 خرداد 1403 - 12:59
در پی شهادت رئیس جمهور محبوب دولت مردمی و همراهان ایشان در اثر سانحه‌ی بالگرد ،همراه با ملت سوگوار ایران اسلامی، مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران نیز، عزادار و سوگوار کوچ زودهنگام این مجاهد خستگی‌ ناپذیر شد.

در پی شهادت رئیس جمهور محبوب دولت مردمی  و همراهان ایشان در اثر سانحه‌ی بالگرد ،همراه با ملت سوگوار ایران اسلامی، مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران نیز، عزادار و سوگوار کوچ زودهنگام این مجاهد خستگی‌ ناپذیر شد.
روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران،ضمن عرض تسلیت بمناسبت شهادت عالم برجسته  آیت الله رئیسی رحمه الله علیه محضر ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه‌ای، خاندان مکرم، همسر گرامی و فرزندان محترم و همه وابستگان و نیز ملت شریف ایران، رحمت و مغفرت الهی و علوّ درجات ایشان را از خداوند متعال مسألت می‌نماید.
همچنین مراتب تاثر در پی شهادت زنده‌یاد حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، همچنین آیت‌الله سید محمد علی آل هاشم نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه تبریز و استاندار محترم آذربایجان شرقی که همراه با رئیس جمهور فقید در حین ماموریت به لقالله پیوستند اعلام می‌داریم و به خاندان معزز این مسئولان خادم  و ملت شریف ایران تسلیت و تعزیت می‌گوییم ‌و از خداوند متعال  آمرزش، رحمت و آرامش و حشر با اولیالله را برای آن خدمتگذاران شریف طلب می‌کنیم و برای بازماندگان صبر و سلامتی خواستاریم.

شناسه خبری: 3542
تاریخ انتشار: 1403/3/112:59
هشتگ ها: #شهادت رییس جمهور , #ابراهیم رییسی

آخرین مطالب