مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران

مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران

Niavaran Cultural Historic Complex

مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران

مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران

Niavaran Cultural Historic Complex

مجموعه نیاوران به بهانه ثبت جهانی هنر تذهیب برگزار می کند:

نمایشگاه " تذهیب، تجسم رنگ و نقش "

سه شنبه 17 بهمن 1402 - 17:35
همزمان با دهه فجر و عید مبعث نمایشگاه هنر تذهیب با عنوان "تذهیب،تحسم رنگ و نقش" از آثار محفوظ در گنجینه موزه کوشک احمد شاهی و کاخ موزه صاحبقرانیه

همزمان با دهه فجر و عید مبعث نمایشگاه هنر تذهیب با عنوان "تذهیب،تحسم رنگ و نقش" از آثار محفوظ در گنجینه موزه کوشک احمد شاهی و کاخ موزه صاحبقرانیه به نمایش علاقمندان گذاشته می شود.

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی،تاریخی نیاوران: به بهانه ثبت جهانی هنر تذهیب که نمادی از فرهنگ ،هنر و ذوق هنرمندان ایران زمین می باشد، آثار ارزشمندی شامل عقدنامه مذهب، فرمان ناصرالدین شاه ،اسامی پنح تن،یک برگ مذهب و نمایش چهار قرآن چاپی مذهب، از 12 تا 22 بهمن ماه در موزه کوشک احمد شاهی به نمایش عموم در می آید.

در آستانه عید مبعث و در راستای همین نمایشگاه نشست تخصصی با محوریت " هنر تذهیب و نقوش سنتی"و سخنرانی مجید فیضی راد، روز چهار شنبه 18 بهمن ماه از ساعت 10 تا 12 در محل نمایشگاه برگزار می شود.

علاقمندان به هنر تذهیب و هنرهای سنتی می توانند از 12 تا 22 بهمن ماه در ساعات بازدید مجموعه از این آثار نفیس دیدن کنند و شرکت در نشست تخصصی یاد شده برای عموم علاقمندان آزاد و رایگان می باشد.    

شناسه خبری: 3455
تاریخ انتشار: 1402/11/1717:35
هشتگ ها: #مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران, #نمایشگاه تذهیب, #موزه کوشک احمدشاهی

آخرین مطالب