مدیر کل حراست وزارت میراث فرهنگی در بازدید از مجموعه نیاوران عنوان کرد:

نحوه اطلاع رسانی به گردشگران در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران بسیار مطلوب است+گزارش تصویری

سه شنبه 1 فروردين 1402 - 18:11
همزمان با نخستین روز از سال جدید، وحید سلطانی مدیر کل حراست وزارت میراث فرهنگی، گردشگری صنایع دستی از امکانات و خدمات ارایه شده به گردشگران نوروزی در مجموعه نیاوران بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران وحید سلطانی، مشاور وزیر و مدیر کل حراست وزارت میراث فرهنگی در حاشیه این بازدید ضمن تبریک سال نو اظهار داشت: در بازدیدی که از مجموعه نیاوران داشتم نحوه اطلاع رسانی به گردشگران بسیار عالی بود؛ راهنمایان موزه به صورت دقیق و با روایتگری صحیح درحال انجام وظیفه بودند.

او توضیح داد: در خلال گفتگوهایی که به صورت محسوس و نامحسوس با بازدیدکنندگان این مجموعه داشتم عملکرد مجموعه بسیار خوب ارزیابی می شود و نشان از آن دارد که مدیریت مجموعه برنامه ریزی خوب و آمادگی مناسبی جهت پذیرایی از گردشگران داشته است.

او با بیان اینکه برنامه های خوبی برای کودکان و نوجوانان در مجموعه نیاوران تدارک دیده شده است افزود: برنامه ها و فعالیت های جاری در نیاوران نشان از آن دارد که تمامی تدابیر و دستورات و سیاست هایی که از سوی مقام عالی و مدیران وزارت میراث فرهنگی ابلاغ شده به نحو احسن درحال انجام است که جای تقدیر دارد.

سلطانی با تشکر از مدیریت و پرسنل این مجموعه به خاطر ارائه هرچه بهتر خدمات به بازدیدکنندگان و گردشگران خاطر نشان کرد: امیدوارم این برنامه ها به همین شکل و با قوت بیشتر در روزهای آتی که قطعا با حضور گسترده تر مردم روبرو هستیم ادامه پیدا کنند.

گفتنی است مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران با پنج موزه فعال شامل کاخ اختصاصی نیاوران، کوشک احمدشاهی، موزه جهان نما، موزه کتابخانه اختصاصی و موزه خودروهای اختصاصی و همچنین باغ تاریخی نیاوران که روایتگر دو دوره تاریخی قاجار و پهلوی می باشند، در ایام نوروز از تاریخ یکم تا 12 فروردین 1402 از ساعت 10 تا 21 میزبان علاقه مندان و گردشگران است و ورود به این مجموعه تا ساعت 19 امکان پذیر خواهد بود.

شناسه خبری: 3151
تاریخ انتشار: 1402/1/118:11
هشتگ ها: #نوروز 1402, #بازدید مدیر کل حراست

آخرین مطالب