در حاشیه افتتاح شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران؛

بازدید دکتر دارابی از فناوری های نوین موزه ای نیاوران

قائم مقام وزیر و معاون میراث فرهنگی کشور صبح امروز 18 بهمن 1401 در حاشیه افتتاحیه شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از فناوری های نوین معرفی آثار موزه ای مجموعه نیاوران بازدید کرد.
شناسه خبر: 3110
تاریخ خبر: 1401/11/18 15:33

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران، دکتر علی دارابی قائم مقام وزیر و معاون میراث فرهنگی کشور در نخستین روز از نمایشگاه یاد شده از فناوری های نوین معرفی آثار این مجموعه همچون واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR) که برای نخستین بار از آن ها رونمایی شده دیدن کرد.

تور مجازی 360 درجه بازدید از مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران دیگر فناوری بکار گرفته شده مجموعه نیاوران جهت معرفی آثار و جاذبه ها است که در این نمایشگاه از آن رونمایی شد و توسط دکتر دارابی مورد بازدید قرار گرفت.

همچنین در این نمایشگاه "پادکست نی آوران" و "راهنمای گردشگری صوتی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران" جهت آشنایی بیشتر علاقه مندان با مجموعه نیاوران معرفی و ارائه شده است.

مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته که 18 تا 21 بهمن ماه 1401 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا شده، در سالن 38B - غرفه معاونت میراث فرهنگی از ساعت 9 تا 15 میزبان تمامی علاقه مندان و بازدیدکنندگان است.